Proč?

Proč to děláme?

Poslední dobou máme pocit, že je v naší společnosti čím dál více zla. Přijde nám, že se k sobě lidé přestali chovat hezky a hádky, urážení a podrazy se staly dnes již běžnou součástí společnosti.
My ale v takovém světe žít nechceme! A věříme tomu, že když začneme sami u sebe, tak se nám podaří získat i další, kteří se k nám přidají. 

Má to smysl?

Ano, má. Najde se spousta těch, kteří se k nám nepřidají. Spousta těch, kteří nás nazvou sluníčkáři, dobrosery, havloidy nebo jak se dnes označují ti, kteří chtějí jen dobro pro všechny bez ohledu na národnost, rasu, náboženskou příslušnost atd. 
Neděláme to pro sebe, ale děláme to pro budoucnost a věříme, že pokud dnes začneme, tak máme šanci ji změnit a udělat ji lepší!
Pojďte do toho s námi!

Co je dobrý skutek?

Tuto definici necháme na každém z vás :) To, co pro jednoho z nás může znamenat samozřejmost, může pro někoho znamenat vystoupení z vlastní komfortní zóny a opravdový dobrý skutek. Ať už pomůžete seniorům přes přechod, hodíte dvacku do klobouky někomu bez domova, pomůžete někomu vyměnit kolo, nebo půjdete vyvenčit pejsky v útulku - definice dobrého skutku je opravdu na vás a my počítáme i ty největší maličkosti :) 

Co z toho budu mít?

Pokud vám nestačí dobrý pocit, že jste pomohli k tomu, aby byl tento svět o něco lepší, tak pro vás bohužel náš projekt asi nebude...